Reklamy pište jen Tady!
Slovní fotbal Tady!
Spřáteluju blogy T ady!

Listopad 2011

Pekná nie si ty, ale tvoj make-up, zlatko.

29. listopadu 2011 v 17:54 | Shirley M. |  →Píšu si deníček←
5254351369_e01e503f92_large
Čauky , taky vám ty dny tak utíkají ? A nic za sebou nezanechávají ? Mně teda jo , žádnej zážítek a nic. Jen ty dny za sebou utíkají a za chvíli mám svátek , za chvíli jsou Vánoce. Pak silvestr a zase rok 2012! ;) Jinak bych se chtěla zeptat .. věříte na KONEC SVĚTA roku 2012 ? "Asi se přestěhuju na Slovensko , tam jsou o 30 let pozadu" :D (tímto jsem nechtěla nikoho urazit) . Taky je u vás psí počasí ? U nás to je hrozný. V neděli bylo krásně , jako na jaře. Včera to celkem ušlo a dneska ? Kosa jak v Rusku :/ njn , ranní mrazíky jsou už tady , lepší už to nebude :/ v neděli (tuším) .. jsme dělaly venku s tátou výzdobu VÁNOČNÍ . Celkem se nám povedla , pak přijela babča která nám přivezla už čertovskou nadílku (toffie , milku , banány , pomeranče) :D Toffie už nemám , táta my ho zlikvidoval :D No co , stejně ho nemůžu :/ . A co děláte ? Já sem teď na fb , píšu sem a upravuju video ;) myslim , že zítra by tu mohlo bejt ;) jestli se jsem dostanu.

Když jde klukovi jen o prsa a stehna.
Pošli ho do KFC .

Mějte se ;)


Rozsvícení stromečku :)

25. listopadu 2011 v 19:20 | Shirley M. |  →Galerie←
Tumblr_lulxikb50s1qmo6hxo1_500_large
Čauky sice u nás už sníh není a byl cca 28 hodin , ale dneska u nás probíhalo rozsvícení stromečku - které jsem si nemohla ujít tak jsme vyrazily s kámoškou ;) konalo se to na Karlově náměstí (v Kolíně). Jsme si neměly ani kam stoupnout bylo narváno , ale vešly jsme se. Nafotila sem pár fotek stromečku (blbá kvalita) tak vám je sem dám ;) tak snad se budou aspoň trošku líbit. A 1.prosince (čtvrtek) my měl do Kolína dorazit COCA COLA auto ;) napíšu o tom článek. Tak se mějte :)

Když nebrečím, neznamená to, že je všechno v pořádku.

24. listopadu 2011 v 18:30 | Shirley M. |  →Píšu si deníček←
Zdár , tak co jak se máte? Já celkem v pohodě. Zase vám napíšu o třídních schůzkách :D dopadly v pohodě , nemám zákaz a nic. Učitelka říkala jen , že kecám , když tam jsou holky a , když tam nejsou , že sem v pohodě , že dávám pozor atd .. Prostě kecy :D* A co děláte? Já stahuju si obrázky do telefonu a i písničku. Na netu jsem teď četla , že další sníh bude až v polovině prosince :(* což mě nehorázně naštvalo doufám , že budou Vánoce se sněhem ;P* dneska ve škole zase prdča hlavně o INF :D jako ten učitel má fakt dost :D No by jste prostě musely vidět :D Nebudu to tady nějak prodlužovat ani rozepisovat. Zítra konečně pátek co? :) Těšim se :) .. Dneska je to měsíc do Vánoc , nehorázně se těším :D a za 18dní mám svátek! :D Jdu , ještě oběhnout aff a jdu se najíst. Tak Pp :)

Nevyhraje ten, kdo je lepší, ale ten, kdo na to má.

Jsem na dně, konečně se mám od čeho odrazit!

22. listopadu 2011 v 17:55 | Shirley M. |  →Píšu si deníček←

Nazdár , jak se máte? Já no , nebudu říkat, že se mám blbě, ale nemám se ani skvěle, moje náladu poklesla od odpoledne na bod mrazu, protože jsem si vzpoměla na třídní schůzky, který mi moc radost neudělaly, dneska totiž učitelka blekotala :D o tom, co bude říkat a u mě : chování (mluvení v hodinách) a drzost ( no co :D) . Tak my máme jednoho uplnýho vypatlance na ájinu a kdo ho má poslouchat? Poslouchá ho jeden člověk a to nepřehánim :D .. V hodinách hodně mluvim a jako co? Jsi mám zalepit pusu? :D ..

Záleží na Tobě jestli žiješ nebo umíráš.

No tak to je jedno. Včera sem se byla učit do 19:00 pak jsem šla na večeři a v tom někdo zazvonil a máma hned : "Já jdu otevřít" a přitom vždycky tam posílá mě. V tom okamžiku co jsem strakala sousto do pusy se kemně rozběhl nějaký šťěnátko a nebylo tety, ale naše nový! Chápete to? :D My budeme mít šťěnátko .. Zlatýho retrívka je jí cca 4měsíce a je krásná, jmenuje se Barča. Jinak měním přezdívku na Shirley M. Tak to bude asi všechno , ještě oběhnu aff a letim :) tak se mějte Shirley M.

pod perexem fotky!

Moje skříň je jako lyžařský svah -> nikdy nevím kdy se spustí lavina :D*

21. listopadu 2011 v 17:05 | S. |  →Píšu si deníček←
Nazdár , tak jak se máte? Já dobře :)* protože dneska nám psala učitelka ohrožený prospěch a mám asi 4x trojku a jednu 4 z ájiny :( ale tak to si opravim. Ve středu třídní schůzky a nebudu mít zaracha na počítač jestli si teda učitelka nebude stěžovat, ale já kecám v hodinách :D no to nejde, ale vydržet. Dneska jsme měly do 15:15 jsme měly tělocvik, byla sranda jak bič :DD Jak jste si asi mohly všimnout mám nový lay (vánoční) já vím je brzo, ale tak u nás už byl první sníh tak co :D* Dneska jsem byla u tabule, když jsme měly ájinu, jsme dělaly nějaký věty, který sem vůbec nechápala a nedávala pozor a mám 3 :D uff .. další čtyřku nebo, ještě hůř pětku bych fakt neuvítala :D už teď jich tam mám požehnaně (přehánim) :DD a co děláte? Já se půjdu najíst a mezitim co máma dokuchtí jídlo tak se budu učit :(všechno teď musim taky nějak dotáhnout naty dvojky :D dneska jsme byly v pizzerii a jeden chlap tak má můj fb a jak sem měla jednu profilovku kde jsem měla hodně vidět nohy (kdo má můj fb tak ví) tak on : Hezký nohy :DD a my s holkama výpad :DD no zítra mám do půl 1 tak sem asi napíšu - uvidim :) tak já budu končit a, ještě oběhnu aff :)* tak pp

Muž žárlí, když miluje, žena i když nemiluje.

15. listopadu 2011 v 17:16 | S. |  →Píšu si deníček←
Tumblr_luplagb1uv1r6wq08o1_500_large
Čus, jo chápu, jste na mě naštvaní. Naposledy jsem napsala 8.listopadu, ale to není zas tak dávno :D .. Jo dělám si z toho prdču a to mám snad brečet? Blog není moje povinnost a, když nemám náladu tak prostě náladu nemám! Ale těch pár dní mě lákalo jsem napsat, ale řekla jsem si, že to musím vydržet a pak už mě to asi jsem netáhlo. Přemejšlela jsem i o zrušení blogu, ale já nevím, stejně jsem nikdo nechodí. :/ Ale zase se mi to zdá škoda ho rušit, když jsem si stim dala dost práce. Škola celkem ujde :/ moc mi to nejde. 23.listopadu máme třídní schůzky - to zas bude zarach takže se omlouvám, že sem zas nenapíšu dóst dlouho:D Jó a už mám rovnátka a vůbec to nebolí. Rodina, kamarádi mě strašily a vůbec to nic není :)) a jsem ráda, protože někoho to bolí. A zítra jdu na kontrolu ;). Dneska u nás sněžilo u vás Taky? Jinak jsem z Kolína (Stredočeský kraj), aby jste věděly kde sněžilo :D Tak báj a zase někdy a promiňte :)

II.SHOW

8. listopadu 2011 v 17:11 | S. |  →Show←
Papec, konečně II.SHOW jako téma bylo : celebrita! Tak snad se vám to bude líbit. Po dlouhé době je tu video, že? :) Tak se mějte .. a nemůžu za to jak tam vypadám jsem to prostě já! A, ještě promiňte za ten můj přeřek a tu angličtinu :D ..


Fronta na pracáku : ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☻☺☺☺☺☺☺☺ Fronta na sociálce: ☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☺☻☻☻

7. listopadu 2011 v 14:34 | S. |  →Píšu si deníček←
Tumblr_lu9uh3gmhf1r41m2fo1_500_large
Nazdár, jak se máte? Já celkem blbě. Dneska jsem nebyla ve škole, protože jsem zvracela a byla jsem na těch rovnátkách. Byly jsme tam asi 20minut a všechno probrala s mámou. Tak prej budu mít dole i nahoře rovnátka. Ve středu jdu na gumičky my bude strkat mezi stoličky, aby se mi trošku roztáhly, protože mi bude roztahovat horní patro ,,jsem zvědavá jak´´ a ve čtvrtek mi je už bude zkoušet nasazovat. Teď jsem si psala s ,,kámoškou´´ a ona mi psala, že mám prej průser u Mejdy (učitel) tak sem zvědavá jakej ;/* Se zítra dozvim. Teď jsem natočila video, ale vypadám tam zas šíleně tak nevim jestli ho mám dávat na blog. A co děláte? Já poslouchám písničky a smutnim :/ Důvod? Neřešit prosím. Oslava dopadla celkem v cajku i když jsem se chvílema nudila ;/* Tak zdár ;(*

Všechny dívky hledají milého, pěkného, galantního a hezky upraveného chlapce. Takový chlapec už ale chlapce má.

3. listopadu 2011 v 19:36 | S* |  →Píšu si deníček←
Ahoj :) jak se máte? Já celkem fajn. Co děláte? Já se nudim a balila jsem si věci. Zítra jsme měly mít do půl 2, ale já mám do půl 1 :) protože děda pro mě přijede v 13:00 domu a jedem do Loun ;) v neděli přijedu. Nic není přednastavené a ke kompu se tam asi dostanu - teda jo, ale nebudu mít čas sem napsat. Budem chodit se sestřenkou ven a nafotim nějaký fotky Fany ;) pamatujete si na ni? Dávala jsem vám sem fotky. Jóó včera jak sem spala u toho dědy tak to bylo v pohodě - dneska jsem byla na těch obtiskách, v čekárně jsem myslela, že umřu - jsem se bála :/* ale pak sem přišla na řádu a v pohodě. Strčila mi nějakou nahřátou ,,žvejku" do pusy a tu sem musela skousnout :D a pak mi tam dala tu hmotu a v pohodě. Prej ona ,,dej si tam tu mističku pod bradu, kdyby ti tekly sliny" :D* a naštěstí netekly:D pak jsem šla do školy, ještě cestou mi děda koupil pudinkovej šáteček a já šla. Přišla jsem na chemii a hned mi učitel řekl, že mám z testu 3 jsem byla ráda, protože jsem to neuměla - inprovizace :D! Dneska jsme, ještě psaly z fyziky a mám 2! ;) Dneska jsme měly odpoledku a já začla z ničeho nic uplně mastit učitelku a no prostě konec:D mně uplně pak začla ignorovat. No já tam chytala takový výtlemy hlavně s holkama. :D Jóó rozepsala sem se :D ale zítra už nenapíšu až asi v pondělí/úterý co já vím :/* Tak se mějte a gebte se co nejvíc - smích prodlžuje život. Aloha bejby :X :D

Život je jako toaletní papír - na hovno!

1. listopadu 2011 v 16:12 | S* |  →Píšu si deníček←
6050086010_dfe9dcbf31_z_large
Nazdár :), jak se máte? Já celkem v pohodě! ;P A co děláte? Já poslouchám písničky, stahuju si písničky do telefonu a píšu si na facebooku s kámoškou/šem ;) Dneska do půl 1 takže paráda :) Po škole jsem šla na skok ke kámošce jí pomoct s výběrem oblečení na rande :D a pak jsem šla domu, kde jsem uklidila a pustila si film :)* a koukala až do teď ;P dneska mám 3 z matiky :/ ze zlomků a 1 z němčiny :D a vychází mi 4 z dějáku ;( zítra píšem - takže se nato musim aspoň trochu kouknout ;) Nějaký osvícenství nebo co :D Asi oběhnu aff, uvařim si čaj a půjdu si lehnout do postele a budu koukat na nějakej film, protože bych asi chcípla nudou :D .. Nějak sem se zamilovala do Biebra :( .. jo jeto tak :'( :D ! Miluju tu jeho písničku Mistletoe tu Vánoční :* Ách ... :D Jo jsem blázen! Tak čůs zas někdy :P