Reklamy pište jen Tady!
Slovní fotbal Tady!
Spřáteluju blogy T ady!

Říjen 2011

Člověk musí jenom jedno – ZEMŘÍT.

30. října 2011 v 11:30 | S* |  →Píšu si deníček←
283227_10150373888948356_609483355_10532846_4434384_n_large
Nazdár, tak konečně zas píšu. Ale já na blog chodím, ale jsem líná napsat :/ zítra do školy to bude peklo :D Né zas takový peklo nebude, ale zas budu muset vstávat v 6:05 atd.. :/ dneska se měnil čas, žejo? Ono bylo půl 8 a já no tak už vstanu a ono bylo teprv půl 7! :D .. Takže jsem čuměla na telku atd.. Včera sem nastavila nový lay, ale dneska nebo zítra bude zase nový, protože já tamten s koňmi už nemohla překousnout :/ Včera jsem byla venku s kámoškou byly jsme v nákupnim centru zase :D , pak v tescu :D a pak jsme byly na náměstí a nakonec jsme se byly kouknout v tanečních! Dneska mi psala, že jdem ven s nějakýma klukama tak jsem nato zvědavá. Se pomalu půjdu připravovat :) Teď jsem přišla z oběda a jsem přežraná. Máma zas uvařila dobrotu :D Nějaký maso nejspíš kotletu a brambory :)* Ve čtvrtek jdu na ty obtisky takže ze středy na čtvrtek spim u dědy a babčy, protože to mám blíž. Tenhle týden tu nebudu moc :) Napíšu vám můj rozvrh dnů - jak to plánuju atd.. Tak se mějte, Aloha :)

PO: normálka - jsem doma
ÚT: normálka - jsem doma
ST: jdu spát k dědovi
ČT: jdu na obtisky
PÁ: jedu pryč
SO: jsem pryč
NE: jsem pryč a možná se vracím!

V Americe mají Fear Factor, my máme školní jídelnu :D

27. října 2011 v 19:35 | S* |  →Píšu si deníček←
Tumblr_ltqfn7kmqf1qf1dwwo1_500_large
Nazdáj, jak se máte? Já celkem v pohodě:) Dneska jsem vstávala v 9hodin kvůly kámošce, protože mě vzbudila telefonem a větou ,,Spíš?´´ jsem myslela, že jí prokopu:D Tak jsem vstala, šla na počítač - najedla se. Pak jsem uklidila, namalovala se, oblíkla a šla ven s tou kámoškou;) šly jsme do obchodního centra kde mi zazvonil telefon, když jsem se zrovna svlíkala v kabince a kdo jinnej než můj bejvalej kluk. No náš rozhovor radši vypisovat nebudu, propadla bych se hanbou:D Tak jsem mu to asi po 8minutě jeho kecání, že mu chybim vypla, protože takový ulhaný kecy nemusim poslouchat! Tak jsme se asi oblíkaly 4x a fotily:D co jinnýho. Pak kámoška se šla nažrat :D a tam seděly nějaký kluci :D a ono jí to spadlo na zem to jídlo :D tkže výbuch největší :D A pak jsme chodily jen tak, byly jsme ve městě, loudaly se po ulicích a povídaly si. Teď mi vrtá hlavou ,,Co když se do mě zamiloval H. znova?´´ přeci jsem se kvůly němu X krát trápila a teď? No nevim, ještě si snim promluvil. Tak já končím čůs.
Pod perexem fotky ;)

Hola hej, hola hej - stím si vrásky nedělej:D

26. října 2011 v 14:43 | S* |  →Píšu si deníček←
Tumblr_lpe7sz3o7b1qiyraeo1_500_large
Ahoj, jak se máte? Já celkem v pohodě.. Dneska jsem spala se ségrou do půl 11 :D a pak jsem do půl 12 ležela v posteli a koukala na telku. Potom jsme si objednaly jídlo :D a jsem přežraná. Teď jsem chtěla jít ven, ale máma řvala, že jsme nic neudělaly, že jsme nesebraly prádlo atd.. takže nevim jestli to dovolí:D :( Včera sem byla u tý kámošky si vyzkoušet to oblečení a vypadám jak strašák do zelí:D .. 3.11 jdu na ty obtisky na rovnátka a do prosince mi je nasadí:/ Takže budu na vánoce ,,kovová huba´´ :D A co děláte? Já koukám na ,,girmorova děvčata´´ a píšu sem ;) Teď jdu oběhnout a pak nevím co dál.. Mějte se:)

Sobota ♥

25. října 2011 v 16:06 | S* |  →Píšu si deníček←
Tumblr_lnby8imjxs1qcrsn7o1_400_large
Ahoj, zase sem se neozvala, ale vůbec nevim co psát
a deníček mě psát nebaví :/ Ale teď ho napíšu, protože mám
nějakou dobrou náladu:) Konečně prázdniny, co? ;)
V sobotu jdu vén, no to bude konec:D s kámoškou jsme se dohodly, že se oblíknem jako zrůdy a půjdem strašit protože 31.10 bude halloween ;) to zas bude vypadat:D
Jinak co děláte? Já vzpomínám na prázdniny a koukám na fotky. Za chvíli jedu ke kámošce si vyzkoušet to oblečení zrůdický:D .. A co škola? U mě pohoda, dneska jsme psaly druhou mocninu a mám 3! :/ pak mám dvě 1 ze zemáku, 1 a 2 z češtiny:) takže sjůůůper:D
Tak se mějte, Aloha;)

Jaro a zima :)

22. října 2011 v 18:51 | S* |  →Móda←
Zdravim, teď jsem udělala dva topy. Jeden jarní a druhej zimní. Moc s grafikou nekamarádim :D tak se nedivte, ale obrázky jsem hledala půl hodiny. Tak snad se vám to bude líbit:) Ten první je zimní a ten druhej jarní.

Mandrage - Františkovy lázně

21. října 2011 v 20:10 | S* |  →Filmy/muzika←

Název : Františkovy lázně
Jazyk : Čeština
Zpěvák/čka : Mandrage
Přidáno na YT : 21.6.11
Zajímavost : Super videoklip ;)
VIDEOKLIP:

Miluj mě teď nebo nikdy nemiluj mě. A když miluješ mě navždy, takže ♥

19. října 2011 v 19:16 | S* |  →Píšu si deníček←
37951_144993678879537_140686709310234_235287_2574015_n_large
Čauky,
zase sem nepřidala to co sem slíbila, žejo? Ale dneska mám fakt napilno :/
Přišla sem ze školy v 13:40, byla sem celá zmoklá takže sem dávala půl hodiny věci na topení :/
Pak sem byla chvíli na počítači, pak sem vlezla ségra, takže mezitím sem si připravila do školy učení atd.. udělala si zeměpis a TAHÁK! :D Njn, státy a hlavní města mi nejdou :/ Tak schválně hlavní město ISLANDU? :D To zrovna vím.. :D Měl by to bejt Reykjavík :D snad..
Dnes nám učitelka oznámila, že v pátek jdem do kina na nějakou blbost ,,Mickyho rodina´´ prej jeto do dějepisu do Baroka ;/ měly jsme příroďák a dávala nám opravené písemky a mám 2! Super! Dnes jsme se ve škole nasmály jako mrtě :D Hlavně na informatice, já sem na facebooku a učitel zamnou mi čte chat a já se otočim a já se lekla, že sem zařvala přes celou učebnu:D a všichni takovej výtlem. A učitel ,,Ta je jak naprogramovaná´´ ,,Otočí se a lekne se´´ :D To mě rozesmálo nejvíc :D. V půl 6 jsem jela ke kámošce Týně, která si odemně opsala tahák :D a v půl 7 sem jela domů. Byla tma :/ takže sem se docela bála, jela sem na kole :/. Až teď sem se dostala pořádně na pc. Zítra mám do půl 4 odpoledku :/ Zase, ale máme informatiku, tak se těším :D Tak se mějte. Zdár ;)

Na téma: Staré hity

18. října 2011 v 19:42 | S* |  →Na téma←
Co říkáš na staré hity 80-90let? Víš vůbec o co jde? Proč sem se vůbec rozhodla napsat na tohle téma článek? Protože, nikdo neví kdo byly naše HVĚZDY! Než se teenci zamilovaly do Justina Biebra, Seleny Gomez, Demi Lovato apod. Znáte třeba skupinu Turbo, Olympic? Zpěváka třeba Dalibora Jandu, Špinarovou? Vim sou to starý zpěváci, ale pořád stejný HVĚZDY! Já se teda přiznám, poslouchám je denně, víc než mého oblíbeného zpěváka! Kdyby se to dozvěděl někdo ve škole tak mě vysměje a pomluví. Ale já zato nemůžu, mně se to líbí. Zpívaj česky a né anglicky. Teď si říkáte, ježiš proč nám to cpe? To je trapný, ale chtěla sem se podělit, aby jste o mně věděly co nejvíc. I ♥ 80-90léta! A nikdo to nezmění! Vždycky když mám chuť brečet, tak si to pustim a oni v těch písničkách zpívají všechno.


Jsem na nervy z toho všeho! :'/

18. října 2011 v 17:10 | S* |  →Píšu si deníček←
1375345830_5_xbuh_large
Čáu:)
Jak se máte? Já vyklepaně..
Co děláte? Já sem na facebooku a píšu..
Proč vyklepaně? Protože byly u nás ve škole policajti kvůly tomu včerejšku, volaly to ze školy rodičům :(
Tak jsme to doma řešily, mamka byla na mě hodná, ani mě neseřvala, ale řešila to v pohodě i táta. Daly mi kázání a řekly ať už nelezu na koleje!
A pořád mě uklidňujou, protože sem celá na nervy, kvůly tomu sem dnes dostala 4 z češtiny :'/ ale učitelka mi jí odpustila, protože sem se rozbrečela z toho všeho!
Jsem na nervy :'(
A jak jsme byly v tom Polsku, tak sem si tam nic nevibrala, nejlevnější šaty za 1600? No určitě, to si kupovat nebudu! :D
Tak mi máma koupí něco tady u nás ;)
Jinak mám strach přecházet koleje, který musim přejít když jdu domu :'(. Dnes šla semnou naštěstí kámoška. Takže Uff!
Včera sem doupravila ten blog ;) A dneska sem naplánovala článek na zítřek ;) tkže se můžete těšit :) Tak se mějte.. Pa :*

Dnes nejhorší den!

17. října 2011 v 18:36 | S* |  →Píšu si deníček←
Tumblr_lt4sdc25b01qhhroto1_500_large
Ahoj, jo já vím. Teď mě nesnášíte a myslíte, že LŽU! Ale videa mám natočené, ale program začal stávkovat. Takže sem byla naštvaná a proto sem prděla na blog. Blog uplně nejvíc sem zanedbávala, ale odpočinula sem si. Dneska sem měla uplně blbej den:( Hodiny neubíhaly vůbec, pak nás chytly s kámoškama policajti: Tak my jsme šly na kolejích a já sem spadla a on jel vlak už byl asi 10metrů odemně a kámoška : Símo vstávej VLAK! A policajti byly za zdí a já se zvedla a hned přejel vlak a já sem jí uplně objímala a všechno. Ještě mi přejel málem tašku:/. Tak tam přišly policajti a jely jsme na záchytku, tam nás vyslechly a že rodičům nebudou volat. Pak jsme byly v nemocnici kde mi ošetřily koleno a ruku.Teď ho mám zavázaný jak ta blbka, ruku odřenou upe nejvíc:( Jak mám říct mámě, že sem málem nežila? :'( Teď jdu oběhnout aff a jdu si převázat ruku, Bay, Bay :'(