Reklamy pište jen Tady!
Slovní fotbal Tady!
Spřáteluju blogy T ady!

Září 2011

TOP hlášky ze života!

30. září 2011 v 19:06 | S* |  →Pro affs←

Pesimista vidí v tunelu tmu. Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světa vlaku. Strojvůdce vidí tři debi*y na kolejích :D.

Co tě nezabije to se tě pokusí zabít znovu.

Jak se do lesa volá, tak příjde hajný a rozbije mu hu** :D.

Nemusí pršet, stačí, když bude sucho.

Hlavou zeď neprorazíš, ale příjdeš na zajímavé myšlenky.

Týmová práce je důležitá hlavně proto, aby bylo možno svést vinu na někoho jiného. :D

Nikdy nemáš druhou šanci udělat dobrý první dojem.

GPS navigace. Otočte se prosím do protisměru :D.

Kdo jinému jámu kopá, je u něj na brigáde :D.

Zahrada :)

28. září 2011 v 14:25 | S* |  →Galerie←
Neříkám, že ty fotky jsou nějak dokonalé, ale mě se líbí. A také nezaručuju 100%kvalitu. Jeto foceno jen foťákem, nekvalitním za 2500! SAMSUNG S760 a má 7.2 mega pixels.

Kdo nevolá, je houby rodina:D

28. září 2011 v 13:29 | S* |  →Píšu si deníček←

Áhoj, jak se máte? Já celkem fajn ;) A co děláte? Já teď dožehlila. :/ Celej den dneska pomáhám tátovi na zahradě, sekaly jsme a čistily jezírko :/ Takže docela opruz. Za chvíli pojedu do krámu. Další opruz :D. Ještě, že je dneska ten státní svátek ;). A děkuju moc za komenty :). Dneska na zahradě jsem nafotila docela dobrý fotky. :) Dám vám je sem. Jinak včera jsem přišla domu a máma mě seřvala, protože jsme platily velkej paušál za můj telefon. 2000! :/ Tak mi sebrala telefon! :/ Ale pc mi nezakázala ;) Takže budou fotky jen na foťáku. Dneska budeme grilovat kuřecí maso. :) Tak já končim, ještě se musim šprtat inf :/ Tak se mějte áhoj :**

Tetování které nezklame!

27. září 2011 v 12:22 | S* |  →Móda←
Ahoj, hledala jsem na netu tetování. A myslim, že je i docela pěkné a nějaké vyděsí, ale nezklame ;) Tak příjemné pokoukání!

Skusila a vyšlo to! ;)

26. září 2011 v 16:11 | S* |  →Domů←

Skusila jsem nastavit dess, nedělala jsem ho já, dělala ho jedna slečna :) Je moc pěkný. ;) Stáhnu si další a budu skoušet. Je s Miley Cyrus, ale s Taylorem v nabídce neměla. Ale tak s Taylorem jsem si objednala. A neboj neznamená, že mám nový dess, že tamten od tebe nechci. Jen tamten jsem už nemohla skousnout tak jsem si nastavila novej. A myslim, že se mi to celkem povedlo. ;) Jak se vám líbí?

Uff! Nedělala mi to :D!

26. září 2011 v 14:49 | °Sweet Sim° |  →Píšu si deníček←
Ufffffffff, víte jak se měla jít dneska naty otisky. Tak jsem teda šla v 7:45 jsem měla bejt u mámy před prací. Vyšla jsem v 7:35 a krásně jsem stíhala. Ještě my zbývalo tk půl kilometru tak jsem se koukla na hodinky a ono 7:50! Takže jsem přidala do kroku a hned volala mamce. Tak mě seřvala no :/ Měly jsme tam být v 8:00 a já přišla k práci v 8:15! Přijely jsme tam v 8:30! Ani tam nebyla fronta, tak jsem si sedla nato křeslo a ona mi prohlídka zuby a já tam měla stoličku která se mi kejvala. Tak zaní vzala prstem a vytáhla jí. Já myslela, že jí uštknu jako hada :D Cítím, ještě teď jak tam ty nervy, ještě jsou :/ Ale ona takový: No tak obtisky nebudem dělat jen rengén. Takže mi spadl kámen ze srdce :D :) Tak udělala rengén a za 10.min jsme byly hotový. Až v listopadu jdu na obtisky :/ Jinak jsem ani nepozdravila takže vás zdravím :D A jak se máte? Já celkem fajn. Jinak co děláte? Já si uklidnila skříň a teď lenoším. A půjdu napínat mozkové buňky nad chemií :/ :D. Tak se mějte. Ahoj :* Zítra jdu už do školy ://

Na obtisky :/

26. září 2011 v 7:17 | °Sweet Sim° |  →Píšu si deníček←
Dobré ránko, jak se máte? Já nic moc. Nevispala jsem se zrovna do růžova. Celou noc jsem nemohla zabrat, koukala jsem do zdi asi do čtyř. Pak jsem usla do šesti když v tom mě vzbudila ségra. Takže noc na PRD! A, ještě, že jdu naty obtisky. Díky karamelový koníku, že si mě upozornila a nezlobím se na tebe, neboj. Já se tak netěším :/ Já určitě budu zvracet. Ble! :D :/ Ale pak už nejdu do školy takže dobrý ;) A co děláte? Já se teď chystám. Za chvíli půjdu z pc a půjdu dolu se učesat a už vyrazim, protože v 7:45 mám být před máminou prací. Nevim jak to stihnu, ale, je pravda, že mám, ještě čas. Až příjdu od zubařky :/ tak vás oběhnu atd.. Pak si budu uklízet skříň a učit se blbou chemii :/. Tak já končim ať to stihnu. Mějte se fajn a užijte si hezký den :)

Trampolína :)*

25. září 2011 v 17:45 | °Sweet Sim° |  →Píšu si deníček←
Ahoj, jak se máte? Já docela už dobrý. Včera jsem zase měla slabou chvilku, ale zvládla jsem to. Jinak teď jsem volala s kámoškou 18min. :D Jsme si pokecaly o všem. A co děláte? Já sem teď přijela byly jsme na hřbitově a v krámě :/ Takže nic moc. Zítra jdu na rovnátka já se tak těším, až je konečně budu mít, ale jdu jen na obtisky :/ a pak možná už nejdu do školy. :) Objednala sem si lay s Taylorem tak snad už bude. Objednala sem si ho radši u více lidí, protože od Ronny bych se asi nedočkala. Dneska všichni odjely už, jen sestřenka a bratránek zůstaly, takže teď půjdem skákat na trampolínu. Jinak den celkem ušel, v autě byla docela sranda no. Jinak já budu asi končit. Čágo :)*

Dneska bude švandá :D

24. září 2011 v 11:30 | °Sweet Sim° |  →Píšu si deníček←
Ahoj, jak se máte? Já celkem fajn. Už mám jen rýmu a horečku jen večer, ale to snad do pondělí vyležim ;) Dneska tu nebudu, protože máma slaví narozeniny a já jí musim pomáhat. Její 38! Už jsem oloupala brambory, vynesla koš a byla v krámě :/ Jen čekám na další pokyny :D A co děláte? Já teď si píšu s kámoškama, jím brambůrky :D a smrkám! :D A zamilovala jsem se do Elánu! :D Ani nevíte jak ho zbožňuju! Ááá ♥ :D Já každej den se zamilovávám do někoho jinnýho (jako ze zpěváků) :D A co Vy? Kdo je váš oblíbený zpěvák či skupina? ;) A co budete mít k obědu? My maso a brambory. Co plánujete na odpoledne? Já budu asi na PC a nebo budu dole snima slavit, ale to se mi moc nechce, protože tam bude i Honza! :/ Chápete můj bejvalej bude slavit snáma? Ale přijede sestřenka tak budem hrát bagbinton a bude zase sranda :) Hlavně když mě vezme na záda a hodí mě na trampolínu :D A možná pojedem do ZOO do Prahy, ale to není jistý! :/ Tak už někdo přijel, takže já budu muset končit :D Ještě oběhnu narychlo aff a letím :)* Jééé to je sestřenka juvíííí :D A strejda můj jedinej ♥ Takže já běžím. Ahoj ;)

Dokonalá raperka :)

23. září 2011 v 9:14 | °Sweet Sim° |  →Filmy/muzika←
Našla jsem podle mě skvělou raperku, lepší než celej Rytmus alias Patrik Vrbovský. Tadyta holka repuje dokonale, ale jak pro koho. Nerepuje sprostě, ale spíš o lásce, dětech atd.. Narazila jsem na ní opravdu omylem a pořád musim poslouchat její písničky. Lidi jí moc neznaj, tak zveřejním její písničky. Některé jsou hodně dobré a některé méňě. Jinak o kom mluvím? SharkaSs. Repuje i s Jayk3M, Reppy. Určitě si poslechněte její písničky, tato holka má talent a věřím, že to dotáhne daleko.
Určitě si je poslechněte, jsou dokonalé :) Má jich víc, ale všechny se mi sem nechce dávat.