Reklamy pište jen Tady!
Slovní fotbal Tady!
Spřáteluju blogy T ady!

Moc se omlouvám x( SLiby chyby no.. x(

31. října 2010 v 9:32 | -Ššš!monKaaaAaa- |  →Píšu si deníček←
Ahoj prďolové
Já jsem vám moc omlouvám,že jsem včera nenapsala už na blog,ale vyjeli jsme kolem 13.00 a přijeli ? Ani se neptejte .. ve 20.45 jsme vyjížděly a doma jsme byly v 21.30 pak jsem se vykoupala a byla jsem ráda,že už můžu zalehnout do postele prostě mě vzala ÚNAVA.Tak jse moc omlouvám,že jsem vám jsem nic nenapsala,ale stejně bych psala nesmysli,protože už jsem spala v autě když jsme jely domů xD A nechtěl jse mi vůbec zapínat komp a noťase jsem měla ssebou,ale  nechtělo jse mi pro něj jít do auta x/ Mno jn co se dá dělat tak vám píšu až teď nevadí ne ? Teď právě se oblíkám a pokojíček už mám uklizenej ,ale musím,ještě přeřídit hodiny ,jakože dneska,žejo ?? Jsem se koukla na hodiny a říkám doprdele ono už je 10.00 musím vstávat,ale ono bylo teprve 8:59 takže jsem dole koukala na Tv x) A snídaně ? Měla jsem,ale jen jogurt fakt jsem přežraná ze včera ani nevíte co jsme tam všechno kombinovaly ty chuťe mno nou coment.. xD,ale napíšu vám to jsem x) Ať jse máte čemu zasmát !
>Děkuju za pochválení foteček od všech mích Affísek<
A,ještě jsem chtěla napsat,že počet komentářů 9 ? To tu nikdy nebylo takže bomba x)
No chtěla jsem vám napsat co jsme všechno kombinovaly ty chuťe atd..!
Ale natože jsme tam nespaly mi docela vadilo :-// Protože pak jsme se rozjely smály se až skoro na zemi ,protože strejda foukal do krbu a pak jse tam dusil xD Prostě prdel největší x) Takže včera jsme jedli : křupky,brambůrky,chlebíčky,medovník,čokolády a nějaký placičky !
Pak tam přijely moje babička s dědou který přivezly zákusky rumáčky,špičky,věnečky atd..
Takže jsem uplně já kombinovala chuťě já jsem si dala : medovník,křupky,brambůrky,rumáček,chlebíček a všechno x)) Takhle twl..
Pak,ale bylo už 20.00 tak jsem se chystala se jít projít jako po dvoře,ale jako šla jsem ,ale zrovna přijel jeden pán tam který má psy ty jezevčíky a toho border teriéra tak jsem jse snima mazlila a oni na sebe žárlily a prali jse tak jsem říkala ať toho nechaj a když štěkaly pořád tak jsem se rozhodla ,že už zalezu domu ,protože my byla zima x(,ale užila jsem sito parádně a ,ještě jednou jse vám omlouvám teď jse jdu podívat na blogy mích milovaných Affs a smáznout jsi *TamíseQ z Affs a přidat jsi další myslím,že dvě takže super x)) Tak Páčko x))
>Doufám,že jsem vás aspoň trošku pobavila<Ale jaká tam byla prdel to se nedá ani popsat však to znáte ne ?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 selenka-a-spol tvé affs selenka-a-spol tvé affs | Web | 31. října 2010 v 9:52 | Reagovat

jjj přece jsem affs ne :-)

2 what-up(dubious cat) what-up(dubious cat) | Web | 31. října 2010 v 13:42 | Reagovat

co znamená affs?:)

3 Hollyopelo Hollyopelo | E-mail | 1. září 2017 v 16:07 | Reagovat

<b><a href=http://seo-swat.ru//Y17aq/>This is the 2017 bomb !!!</a></b>
Play with me my friends...

...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama