Reklamy pište jen Tady!
Slovní fotbal Tady!
Spřáteluju blogy T ady!

Říjen 2010

Rychlovka o.2

31. října 2010 v 10:01 | -Ššš!monKaaaAaa-
Ahooojky
Jak jse máš ?
Nevadí,že můj blog je jen My diary ?
Máš ráda Ashley Tislade ?
Líbí se ti můj blog ?
Proč si moje Affís ?
Líbí se ti Hing school musical 1,2,3 ?
Co na diplom ?
Tak konec
Pa

h

Moc se omlouvám x( SLiby chyby no.. x(

31. října 2010 v 9:32 | -Ššš!monKaaaAaa- |  →Píšu si deníček←
Ahoj prďolové
Já jsem vám moc omlouvám,že jsem včera nenapsala už na blog,ale vyjeli jsme kolem 13.00 a přijeli ? Ani se neptejte .. ve 20.45 jsme vyjížděly a doma jsme byly v 21.30 pak jsem se vykoupala a byla jsem ráda,že už můžu zalehnout do postele prostě mě vzala ÚNAVA.Tak jse moc omlouvám,že jsem vám jsem nic nenapsala,ale stejně bych psala nesmysli,protože už jsem spala v autě když jsme jely domů xD A nechtěl jse mi vůbec zapínat komp a noťase jsem měla ssebou,ale  nechtělo jse mi pro něj jít do auta x/ Mno jn co se dá dělat tak vám píšu až teď nevadí ne ? Teď právě se oblíkám a pokojíček už mám uklizenej ,ale musím,ještě přeřídit hodiny ,jakože dneska,žejo ?? Jsem se koukla na hodiny a říkám doprdele ono už je 10.00 musím vstávat,ale ono bylo teprve 8:59 takže jsem dole koukala na Tv x) A snídaně ? Měla jsem,ale jen jogurt fakt jsem přežraná ze včera ani nevíte co jsme tam všechno kombinovaly ty chuťe mno nou coment.. xD,ale napíšu vám to jsem x) Ať jse máte čemu zasmát !
>Děkuju za pochválení foteček od všech mích Affísek<
A,ještě jsem chtěla napsat,že počet komentářů 9 ? To tu nikdy nebylo takže bomba x)
No chtěla jsem vám napsat co jsme všechno kombinovaly ty chuťe atd..!
Ale natože jsme tam nespaly mi docela vadilo :-// Protože pak jsme se rozjely smály se až skoro na zemi ,protože strejda foukal do krbu a pak jse tam dusil xD Prostě prdel největší x) Takže včera jsme jedli : křupky,brambůrky,chlebíčky,medovník,čokolády a nějaký placičky !
Pak tam přijely moje babička s dědou který přivezly zákusky rumáčky,špičky,věnečky atd..
Takže jsem uplně já kombinovala chuťě já jsem si dala : medovník,křupky,brambůrky,rumáček,chlebíček a všechno x)) Takhle twl..
Pak,ale bylo už 20.00 tak jsem se chystala se jít projít jako po dvoře,ale jako šla jsem ,ale zrovna přijel jeden pán tam který má psy ty jezevčíky a toho border teriéra tak jsem jse snima mazlila a oni na sebe žárlily a prali jse tak jsem říkala ať toho nechaj a když štěkaly pořád tak jsem se rozhodla ,že už zalezu domu ,protože my byla zima x(,ale užila jsem sito parádně a ,ještě jednou jse vám omlouvám teď jse jdu podívat na blogy mích milovaných Affs a smáznout jsi *TamíseQ z Affs a přidat jsi další myslím,že dvě takže super x)) Tak Páčko x))
>Doufám,že jsem vás aspoň trošku pobavila<Ale jaká tam byla prdel to se nedá ani popsat však to znáte ne ?


..Zahrada.. +++ Foto

30. října 2010 v 11:26 | -Ššš!monKaaaAaa- |  →Píšu si deníček←
Ahoj prdelky moe
Takže teď jsem přišla ze zahrady s tátou jsme,ještě byly ve "zběrnym dvoře" vyhodit železo atd..Na zahradě jsem udělala pár fotek naší kočky Mouri .. :)) Je docela fotogenická,ale povedla jse mi jenom jedna a ty ostatní stojej za velký prd x)
Chtěla jsem vám taky vyfotit hafany,ale to se mi moc nevedlo vyfotila jsem jen Jerrynu to je ta salašnická čuba :)) Ale Kejjsina jse fotit moc nechtěla tak jsem jí nechtěla mocinky trápit dám vám jsem ty foto a pádím pomoct mamce z obědem a tak ,aby jsme už jely už se mocinky tam těším.Jó a proč se to jmenuje ten článek "zahrada ?" protože jsem od 9.30h na zahradě a makám s taťkou dělaly jsme keře,stromy - stříhaly jsme je a zkracovaly ,vytrhávaly jsme už plesnivé okurky a čistily jezírko s rybkama :-! Takže docela makačka a ziminka jsem ráda,že už jsem doma .. :))

Už jse těším na obídek budeme mít kapra,řízky a bramborovej sálat prostě Vánoce x)) Těšíte se na Vánoce ? To bude Anketa pod záhlavím v Menu tak pls hlásni x) Už se těším nan řízečky "kuřecí" já rybu moc nemusím ty kosti mno nebaví mě to vybírat :-! a bramborovej sálat taky nemám ráda za 1) je tučnej 2) ta zelenina mno fůj ! Já vím asik jsi říkáte,že jsem vybíravá blogerka,ale každej něco nejí a já nejím skoro všechno tlustý maso,koprovku,rybu,klobásy,špekáčky a takový ty hnusný jídla :-!
Mno asik vám kazím chuťe třeba když to máte rádi,ale sorry fakt ktomuto tématu jsem se vůbec nechtěla dostat !! Prostě děs běs :)) Ten vám dám jsem ty fotečky snad jse vám bude líbit Mouri a Jerrynka :))


Foto : v Cč


Proč je život tak nespravedlivej ?

30. října 2010 v 9:27 | -Ššš!monKaaaAaa- |  →Píšu si deníček←
Ahojky zlatka :))
Asik vás děsí ten nadpis,ale mě to taky děsí jak jsem včera byla natěšená do tý "Skalice" tak jedeme,ale nebudeme tak spát takže žádná oslava nebude x( Dneska jse ,ještě vracíme domu,protože mamce je blbě má 39°C horečky tak to nebude ryskovat nechce,aby dostala zápal plic no,ale mě to štve.Proč má tento článek takový název ??Proč je život tak nespravedlivej ,protože já jsem se tam těšila a mamce,ještě v úterý nic nebylo a jak jse dozvěděla,že v sobotu máme odject do "Skalice" tak byla nemocná ! No to dokáže nasrat jako,ale jsem ráda,že tam jedeme aspoň jak se říká na "otočku" ;-) Takže tu budou asi dneska,ještě nějaký články ,ale už se blíží pondělí a já mazám do školy x( Na jednu stranu se mi vůbec nechce a na druhou docela trošičku jo vůbec se netěším nato dopisování sešitů x(
Tak jako 3tejdny doma to bude docela fofr tenhle týden,ale pak už se to zas nasadí do starých kolejí x(

Ale nebojte se,že jsem nebudu chodit já jsem na blogu závislák x( Jse ze mě stal a to není moc dobrý prostě když jsem včera napsala ten poslední článek My diary tak prostě jsem musela vydět kolik komentářů ktomu je kdo byl na blogu a kdo nebyl no prostě jsem ZÁVISLÁK ! x(
Ách né..tohle jsem právě nechtěla,že se stanu závislákem.Jóó a ,ještě *TamíseQ nevím zanedbává svůj blog a poslední příspěvek tam dala ve středu xD má hrozný dess a hodně komentů,ale to my vůbec neva.. :-/ Protože jse mi zvedá návštěvnost předevčírem jen 10lidí a včera ? 28 super.Vraťme se k tématu *TamíseQ,takže jsi tě mažu nebo ti napíšu víhružný koment,aby jsi sem zašla ? To asi na tebe už neplatí a jestli máš POZASTAVENO tak jsi to tam měla napsat to není moje chyba ,Nazdar !,ještě jsi tě nechám tak do středy a když se neozveš tak tě vyšoupnu se vší radostí x) Nazdar.
Takže já jse s vámi loučím doufám,že vás moje historky vždycky pobaví x)) Páčko

Od všeho trochu x))

29. října 2010 v 18:03 | -Ššš!monKaaaAaa- |  →Píšu si deníček←
Ahojky prdíci
Takže zítra jak už jsem vám ohlašovala odjíždím ke strejdovi,bratránkovi a sestřenka ,ale ta je v práci už její 21 xD Mno nic..A tam budeme prostě kravit doufám,že jsi užiju spoustu zábavy. x))
Už se tam mocinky těším :)) Jedeme na takovou chatu mno spíše chalupu kde nemaj komp takže jse v sobotu a kousek  neděle tady neohlásím x( ,ale to snad nevadí pozitivní zpráva je ,že odjíždíme až kolem 13.00 tak jsem snad něco přidám,ještě hlawně My diary a nějakou tu kusowku..A víte co tam budeme dělat ? Mno .. co říkat chlastat,slavit,kravit,žrát a další ty suprový věcičky,ale mátka říká,že ještě nemůžu chlastat,že jsem moc mladá,ale,že chlastám na Silvestra Jelcina a vodku to nevadí,žejo ? Nemyslete si,že jsem nějakej ochlasta a závislák na tvrdym pití xD,ale když je prostě Silvestra tak u televize mno prostě jak dávaj to na nově "teď jsi nemůžu spomenout na název tý show" tak u toho požíráme - chlebíčky,jednohubky,brambůrky,křupky a všechno dobrý :)) A hlavně chlastáme - vodku,jelcina,coca colu a všechno :-),ale né takovýhle tvrdý třeba Jelcin není tak tvrdý pití . A když nastane 00.00 jdeme pouštět petošky -petardy- :-)

Zpět k tématu x)

Takže zítra odjíždím a abych si tam brala noťas nemá cenu stejně na něj nebudu mít náladu a ani chuť teď jdu na véču a pak se dívat na Tv takže pro dnešek konec Páčko <3

Miss Blogerka - Zápis

29. října 2010 v 11:18 | -Ššš!monKaaaAaa- |  →Soutěže←
Tak vám chci thunsure.gif image by Saliskooznámit,že do mé soutěže Miss Blogerka jse přihlásily teprve dva členové vlastně moje Affíska tak kdo,ještě chcethunsure.gif image by Salisko tak pod ZÁHLAVÍM udělej jen Klik a přihlas se  buduthunsure.gif image by Salisko moc ráda teď jdu napsat kdo jse zapsal !

Příhlašky probíhajíthunsure.gif image by Salisko pořád pod zahlávím je tam text : Přihlášky do Miss Blogerka >Tady<
Tak tam natothunsure.gif image by Salisko udělej >Klik< a přihlaš se ! :-)thunsure.gif image by Salisko

Prostě moje kecy x)

29. října 2010 v 11:06 | -Ššš!monKaaaAaa- |  →Píšu si deníček←
Ahojky prďolové
Asi tak před hodinkou jsme přijela od doktora tak mám antibiotika dobrat do neděle a pak normálně do školy. SUpéér .
Koukám,že jse přihlásily 2afís do Miss blogerka tak to jsem ráda,ale je pravda,že nevím kdy vůbec začne :-/ Prostě až bude aspoň 4-5lidí ,přece nebudete soutěžit 2affka ne ?
Sweet-Lady** pořádá na blogu Hallowenskou párty určitě se mrkněte je to tam super.
Jo a Sweet-Lady** já nevím jak jse povolujou komentáře :-/ Tak jsi dej na blog fotku nebo my jí pošlete co jse přihlásily na e-mail máte ho pod záhlavím v tam jen uděláte >klik< na kontakty a pište kam chcete . Jo a je tam i  ICQ,ale to už neplatí tak na něj prosím vás nepište ! A na skype můžete mi to poslat,ale když budu jenom online a fb mám taky nové Simonka Kitty Jirásková tak kdyžtak toto,ale nejlepší je asik ten e-mail tak se mějte Pááčko :)) Teď jdu napsat kdo jse přihlásil do Miss Blogerka a kdo ,ještě ne !
you
(Jeto moje první oddělovačka tak se nezlobte,že není moc hezká) x(

>*TamíseQsleep-1.gif picture by sadistic_vamp dávám ti poslední šanci vůbec na můj blog nechodíšsleep-1.gif picture by sadistic_vamp a jestli nechceš tak napiš a já si tě vymažu sleep-1.gif picture by sadistic_vampnehodlám tam mít v seznamu Afísek i tebesleep-1.gif picture by sadistic_vamp když neobíháš a nic !! Tak se rozmysli,díky !sleep-1.gif picture by sadistic_vamp
Už jsem tě nato upozorňovala včera a ty nic ?sleep-1.gif picture by sadistic_vamp Tak asi se na tebe taky s prominutim vyseru když ty na mě taky !! Dávám ti poslední šanci do zítra !<sleep-1.gif picture by sadistic_vamp

Miss Blogerka

28. října 2010 v 20:37 | -Ššš!monKaaaAaa- |  →Soutěže←
Ahojky tak jsem dávám soutěž .. Zápis zde >

Jméno :
Blog :
Dej si na blog tvojí fotku :
Chceš se opravdu zůčastnit ? :

SLovníí fotbal :-//

28. října 2010 v 20:33 | -Ššš!monKaaaAaa- |  >>> Fotbal
Tak jsme založila novou rubriku Slovní fotbal :)) Zapoj se díky :)) Vykopávám : Autobus

Dlouho to netrvalo a jsem zase z5 :-)

28. října 2010 v 20:16 | -Ššš!monKaaaAaa- |  →Píšu si deníček←
Ahojky tak určitě už nadpis vám dává pozitivní mojí odpověď,dlouho to netrvalo a jsem zase zpět ukázalo jse,že mám 2lidi na zápis Sbé a mám moc hodné Sbéé,že se koukají na můj blog .Tak vím kdo je pravé a kdo Ne..Jako třeba *TamíseQ ! Já vím blog mám teprva tak malou chvilku a už jsem tak kritická ? Ale ,prostě jinak to nejde budu nabírat Sbé všema deseti a špatné jako každý bloger budu smazávat tak jestli chceš být *TamísQu ,ještě mé Sbé tak se prosimtě ozvi jestli .. chceš nebo ne,abych tě tam neměla a ty neobíhala,nepsala komenty atd..Nechci mít zbytečné Sbé v mém Zlatém seznamu tak za chvilku budou dávat >Ordinaci v Růžové zahradě< tak jse půjdu dívat (jsem na ní tak trošku závislá) prostě každý díl musím sledovat a to není normální nebo je ?
Klidně napiště,že to není normální jsem na takové reakce zvyklá od rodiny,protože oni pořád jdi už spát >Ordinace< je stejně jen televizní hloupost,ale já prostě říkám vždycky -Ne není to hloupost je to můj nejlepší televizní pořad-
Ale prostě oni jsi to nedaj vysvětlit jeto hrůza !! :-/
Jak už jsem psala nějakému Sbé tak můj blog bude možná jen My diary snad vám to nevadí ne ? Takže vydíte jak to dopadá když se rozepíšu nevím kdy přestat tak já jse jdu dívat na >Ordinaci< a možná ,ještě o reklamě přidám nějakou Soutěž nebo rychlovku.Tak Páčko

>Zítra v 9.00 jedu k doktorovi na kontrolu a v pondělí jdu už do školy tak tu budou články vlastně My diary skoro denně a zítra přidám až odpoledne nebo někdy dopoledne<